Jestem psychologiem specjalizującym się w pracy z dziećmi i młodzieżą na terenie Radomia i okolic.
Ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie na kierunku Psychologia Zdrowia
i Psychoterapia. Ukończyłam również studia podyplomowe w Ośrodku Pomocy
i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie, studia podyplomowe z zakresu Oligofrenopedagogiki,  roczne szkolenie „Terapia poznawczo-behawioralna dzieci i młodzieży” (Poza Schematami, Warszawa), a także kurs z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży (CBT EDU, Warszawa).

Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach dotyczących diagnozy i terapii psychologicznej.  Posiadam 11-letnie doświadczenie w pracy zawodowej.
W gabinecie prowadzę indywidualną terapię dzieci i młodzieży, diagnozę psychologiczną, treningi umiejętności społecznych dla dzieci i młodzieży oraz konsultacje i poradnictwo psychologiczne dla rodziców.

Pracuję w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 3 w Radomiu, gdzie zajmuję się diagnozą oraz terapią dzieci i młodzieży, prowadzeniem warsztatów grupowych, a także udzielaniem wsparcia terapeutycznego rodzicom, a także
w Centrum Bernardyńska w Radomiu, gdzie prowadzę konsultacje wychowawcze dla rodziców oraz terapie psychologiczne dla dzieci i młodzieży, a także prowadzę prywatną praktykę psychologiczną.